فراخوان کمپین #کارسازباش: یاری‌رسانی به بیکارشدگان حادثه ساختمان پلاسکو

banner

واقعه دلخراش ساختمان پلاسکو در خیابان جمهوری تهران در روز ۳۰ دی ۱۳۹۶،‌ علاوه بر سوگ پر کشیدن آتش‌نشان‌های ناجی و از جان گذشته، به بیکار شدن بیش از ۴۰۰۰ نیروی مشغول به کار در این ساختمان منجر شد. دل‌های ما از داغ جان‌های پرکشیده همچنان خواهد سوخت، ولی با کمک به عزیزان شاغل در ساختمان پلاسکو که یک شبه درآمد خود را از دست دادند، تلاش داریم تا خاکستر این حادثه را زندگی حادثه‌دیدگان پاک کنیم.


با هماهنگی‌های انجام‌شده با هیات مدیره ساختمان پلاسکو و دسترسی به حادثه‌دیدگان شاغل در این ساختمان،‌ کمپین #کارسازباش می‌کوشد تا حرکتی کارآمد برای ساختن پلی بین صاحبان مشاغل و بیکارشدگان این حادثه فراهم سازد و روند اشتغال این عزیزان را تسریع کند.


چه صاحب صنعت و قادر به استخدام باشید، و چه به عنوان یک فرد امکان اطلاع‌رسانی این کمپین را به آشنایان خود داشته باشید،‌ می‌توانید حامی این حرکت باشید.

‌اگر صاحب صنعت هستید: با وارد کردن اطلاعات خود در فرم حامیان شرکتی، آمادگی خود را برای استخدام این عزیزان اعلام بفرمایید.

اگر حامی مردمی هستید: با استفاده از مواردی که در این صفحه موجود است، با بازنشر (Share) کردن اطلاعیه‌ها، کمپین را به گوش اطرافیان خود برسانید تا اگر فرصت استخدامی وجود دارد، حادثه‌دیدگان بیکارشده بهره‌مند گردند و رساندن افراد جویای کار به صاحبان مشاغل را سرعت بخشید.

 

ورود به صفحه اصلی کمپین

اگر از اهالی رسانه هستید و قصد حمایت رسانه‌ای از کمپین را دارید، با ایمیل karsazbash@jobinja.ir تماس بگیرید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *